MÓDA ZE STŘÍBRNÉHO PLÁTNA

1. září 2016 v 9:43 | Jitka Neznajová
S napětím jsem očekávala vánoční premiéru slavné Disneyho Popelky, tentokrát v hrané podobě. Jsou totiž filmy, které mají tu moc ovlivnit i světovou módu.

A protože je před námi výběr šatů pro sezónu 2017, o to víc jsem se těšila na inspiraci. Jak asi budou vypadat ty správné "princeznovské" svatební a společenské šaty?
Abych řekla pravdu, ty ve filmu mě trochu zklamaly. Chvilku jsem dumala, zda návrhy šatů nemusely odpovídat kreslené předloze, ale ne, v animované verzi měla Popelka jiné. Ne, že by nebyly krásné, myslím, že mnohé dívky budou nadšené.

Popelčiny společenské šaty, (c) 2015 Walt Disney

Modré plesové však měly příliš velkou sukni, i ve filmu bylo vidět, jak se v nich obtížně tančí. Porovnejte je se šaty z Nuance.


Společenské šaty z Nuance, Pronovias Agradable

A Popelčiny svatební?
Korzet s áčkovou sukní do vlečky s vyšívanými květy, doplněný poloprůsvitným sedlem s dlouhými rukávy, jsou romantické, elegantní, ale dech neberoucí. Já bych si představovala jiné, opět z Nuance.

Popelčiny svatební šaty, (c) 2015 Walt Disney

Svatební šaty z Nuance, Pronovias Preston

Svatební šaty z Nuance, Pronovias Preston

Svatební šaty z Nuance, Pronovias Preston

Ale něco mi Popelka předala: "Buď odvážná a laskavá".
Odvážně pro Vás v Barceloně vyberu kolekci 2017 a s laskavostí Vám ji u nás v Biskupské ulici v Českých Budějovicích předvedu.

04/01/2016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana | 11. září 2016 v 19:01 | Reagovat

Trpěla jsem ostruhami, rázová vlna mi nepomohla, na internetu jsem našla Medicovi Twin-heels jsou to ortopedické vložky plněné vodou. Pomohli okamžitě.

http://www.medicovi.cz/product/twin-heels.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama